Dilan Polat Haklarındaki Kara Para İddialarının Alıp Başını Yürümesinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

Dilan ve Engin Polat çifti şu sıralar Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerin başında yer alıyor. Her açıklamalarıyla ayrı bir gündem yaratan ikili hakkında çeşitli iddialar da ortaya atılıyor. Sosyal medya hesabından arka arkaya paylaşımda bulunan Dilan Polat gözyaşlarına hakim olamadı.

Son yılların özellikle de son birkaç ayın en tartışmalı çifti oldu Dilan ve Engin Polat ikilisi. Ultra lüks hayatlarını sosyal medyada her daim gözler önüne seren çift hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Pek çok insana ‘Nerden geliyor bu paranın kaynağı?’ diye düşündüren çift hakkında birtakım yeni iddialar daha ortaya atıldı.

Armağan Çağlayan’ın programında para kaynağını açıklayan Dilan Polat “130 tane şubem var, önlerinde kuyruk oluyor. Bir ayda bir milyon adet kozmetik ürün satan insan çok iyi paralar kazanmıyor mudur?” demişti.

Son olarak mafya ile başının belada olduğu öne sürülen Polat çifti hakkında açıklama yapan kişi ise Muhammet Yakut oldu.

Yakut’un”Engin Polat ile Dilan Polat ne iş yapıyor biliyor musun? Mail order yapıyor kuyumculuk üzerinden” açıklaması gündemde bomba etkisi yaratmıştı.

Yine haklarında ‘kara para akladıkları’ öne sürülen çiftten Dilan Polat sosyal medya hesabından yaptığı peş peşe paylaşımlarla gündeme geldi.

“Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar…’’ diyerek gözyaşlarına hakim olamayan Polat, ”taş olsa çatlar, demir olsa erir” diyerek yaşadığı sıkıntıları anlattı.

Dilan Polat’ın Instagram hesabından yaptığı zaman zaman konuşmakta güçlük geçtiği paylaşımların bir kısmını buraya bırakıyoruz.

”Ne isteniyor benden? Öleyim mi?”

“Biz gibi insanlara neler yakıştırdılar…’’

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x