Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’ndan Sandık Güvenliği Çağrısı: ‘Trafolara Kedilerin Girmesine Müsade Etmeyelim’

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı yardımcısı adayları olan Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından video paylaşarak sandık güvenliği çağrısında bulundu.

İki isim sosyal medyadan aynı anda paylaşım yaptı.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçilmesi halinde yardımcılık koltuğunda yer alacak olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından video paylaşarak sandık güvenliği çağrısında bulundu.

Paylaşımına ’14 Mayıs’ta yeni bir dönemi beraber başlatacağız’ notunu düşen Mansur Yavaş, ‘Tüm vatandaşlarımızı Millet İttifakının platformu olan Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenmeye davet ediyorum’ ifadelerini kullandı.

Trafolara kedilerin girmesine müsade etmeyelim’

Mansur Yavaş’la aynı anda paylaşım yapan Ekrem İmamoğlu, ’14 Mayıs’ta yeni bir dönemi beraber başlatacağız. Millet İttifakının platformu olan Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenin.’ ifadelerini kullandı.

İmamoğlu, geçmiş dönemlerde yaşanan şaibelere atıfta bulunarak, ‘Elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine müsade etmeyelim. Bu seçimde sandığa sahip çıkmak demek, ülkemize sahip çıkmak demek. Gelin hep birlikte tarih yazalım.’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir