Annesini Öldüren Şüphelinin İfadesi Ortaya Çıktı: ‘İçerisine Giren Cini Sehpayla Çıkardım’

İzmir’de annesi Fazile Ç.’yi (43) öldürdükten sonra polise teslim olan Barış Ç.’nin (23) ifadesi ortaya çıktı. 6 ay önce de evde yangın çıkardığı öğrenilen Barış Ç., emniyetteki ifadesinde annesinin içine giren cini sehpayla başına vurarak çıkardığını söyledi.

İzmir’in Bornova İlçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda, çok sayıda suç kaydı olduğu öğrenilen Barış Ç., annesi Fazile Ç.’ye sehpa ile saldırarak defalarca vurdu.

Fazile Ç.’nin aldığı darbeler sonucu yere yığılması sonrası evden çıkarak babası Hasan Ç.’nin (45) yanına giden Barış Ç., annesini öldürdüğünün söyledi.

Eve gelen Hasan Ç.’nin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Fazile Ç.’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Gözaltına alınan Barış Ç., ifadesinde, annesinin içerisine giren cini sehpa ile başına vurarak çıkarttığını söyledi.

Uyuşturucu kullandığı ve psikolojisi bozuk olduğu öğrenilen Barış Ç.’nin 6 ay önce de evde yangın çıkardığı, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi..

Öte yandan Fazile Ç.’nin de 10 yıl önce çalıştığı bir besi çiftliğinde çıkan yangında 3 çocuğundan en büyüğü olan kızını kaybettiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x