Aşk İkinci Kez Kapıda mı? Melis İşiten Uraz Kaygılaroğlu’nun Paylaşımı Sonrası Konuştu

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten, geçtiğimiz günlerde kızı Ada ile birlikte bir galada kameraların karşısına geçti. İşiten, gazetecilerle gerçekleştirdiği samimi sohbet esnasında, kendisi ve eski eşi hakkında sürekli gündeme gelen barışma iddialarına son noktayı koydu.

2019 yılında ayrılmışlardı

Haziran 2014’te hayatlarını birleştiren Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten, 2017’de kızları Ada’yı kucaklarına alarak ilk kez ebeveyn olma heyecanını yaşamıştı. Ünlü çift, evliliklerini 2019 yılında sonlandırma kararı almıştı.

Dostlukları devam ediyor

Aşk hayatları kadar dostluklarıyla da adından söz ettiren ünlü oyuncular, boşanmalarının ardından bile dostluklarını sürdürmeyi başarıyor. Kızları Ada’nın mutluluğunu her şeyin üzerinde tutan bu iki ünlü isim, dostluklarını pekiştirmek ve kızlarına olan sevgilerini göstermek adına sık sık bir araya geliyor.

Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaşımı gündem oldu

Geçtiğimiz günlerde 2.7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabında eski eşi ve kızıyla geçirdiği keyifli anlara ‘Sunday’ notunu düşen Kaygılaroğlu’nun paylaşımına takipçilerinden kısa sürede binlerce yorum ve beğeni gelmişti. Paylaşım, ikilinin barıştığı iddialarına sebep olmuştu.

Dedikodulara açıklık getirdi

‘Aşık Shakespeare’ oyununun kadrosunda yer alan Melis İşiten, gala öncesinde Uraz Kaygılaroğlu ile barıştıkları iddiasına yanıt verdi. İşiten, ‘Hiç öyle bir dünyamız yok ya. Birbirimizi sevdiğimiz ve saydığımız, yakın arkadaşlık içeren bir dostluğumuz var. Tekrar barışma gibi bir düşüncemiz yok. Biz böyle güzel bir aileyiz’  dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x