Dilan ve Engin Polat için iki gazeteciden çarpıcı iddia: Kaçacaklar!

Polat çiftinden Dilan Polat, Instagram hesabını kapattı. Gazeteci Cüneyt Özdemir, sosyal medya hesabından isim vermeden “Rüşvet verdiler ve kaçıyorlar” diye paylaşım yaptı, gazeteci Alican Uludağ da “İşlemler geciktikçe kaçma ve delil karartma ihtimalleri artıyor” diye yazdı.

Cüneyt Özdemir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Namuslu yargı, emniyet mensupları çaresizce seyrediyor. Rüşvet verdiler ve kaçıyorlar… Mızrak çuvala sığmaz.. Emniyette, avukatlarda, savcılarda, hakimlerde herkes tek tek afişe olacaktır bu hikayede” ifadelerini kullandı.

Özdemir’in paylaşımını alıntılayan gazeteci Alican Uludağ da “Dilan Polat ve eşi hakkında şuan yurt dışı çıkış yasağı var. Emniyetin onları 7/24 izlediğini düşünüyorum. Ancak gözaltı vs yapılması için dosyasının Çağlayan Adliyesi’nden Anadolu Adliyesine gönderilmesi gerekiyor. İşlemler geciktikçe kaçma ve delil karartma ihtimalleri artıyor” dedi.

ABLA DOĞAN KONUŞMAK İSTEMEDİ
Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğan ise, kardeşinin kaçacağı yönündeki soruları yanıtsız bıraktı. Sıla Doğan, Halktv.com.tr’ye “Bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x