Dünyaca Ünlü Şarkıcı Billie Eilish LGBTQ+ Birey Olduğunu Açıkladı: “Zaten Belli Değil miydi?”

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Billie Eilish, geçtiğimiz günlerde ‘Kendimi hiçbir zaman kadın gibi hissetmedim’ açıklamasıyla gündem olmuştu. Bu söylemin üstünden birkaç hafta geçmişken Billie Eilish bu sefer de LGBTQ+ birey olduğunu açıkladı!

Kaynak: https://www.tmz.com/2023/12/02/billie…

Dünyaca ünlü şarkıcı Billie Eilish, şarkıları ve değişik tarzıyla kısa sürede popülerliğin zirvesine oturmuştu.

Dinlenme rekorları kıran 21 yaşındaki başarılı şarkıcı, özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.

Birçok ünlü isimle adı anılan Eilish’in geçtiğimiz aylarda “The Neighbourhood” grubunun solisti Jesse Rutherford ile yaşadığı aşk sona ermişti.

Hatta Eilish, eski sevgilisi Jesse Rutherford’un kendinden önce birliktelik yaşadığı Devon Lee Carlson ile Kendal Jenner’ın düzenlediği Cadılar Bayramı partisinden elele çıkmıştı.

Yaşadığı her ilişkiyle basının gündemine düşen Billie Eilish, hakkında çıkan eşcinsellik haberlerine, heteroseksüel olduğunun altını çizerek yanıt veriyordu.

Hatta heteroseksüellik açıklamalarını o kadar sık yapıyordu ki ‘Lost Cause’ın klibinde bir kadınla olan öpüşme sahnesi nedeniyle ‘queerbaiting’ ile suçlanmıştı.

Tüm bu yaşananların ardından geçtiğimiz haftalarda verdiği röportajda hiçbir zaman kadın gibi hissetmediğini söyleyerek herkesi şok etmişti.

Bu açıklamasının üstünden birkaç hafta geçmişken Eilish’ten yeni bir itiraf daha geldi! Eilish, LGBTQ+ bir birey olduğunu açıkladı.

Variety etkinliğinde konuşan Eilish, biseksüel olduğunu açıkladı ve ekledi: “Zaten gayet belli değil miydi? İnsanların bilmediğini bilmiyordum.”

Yine de cinsel kimliğiyle gündeme gelmek istemediğini ve kendisini etiketlemekten hoşlanmadığını söyleyen Billie Eilish, açıklamasıyla çoktan gündeme düşmüştü bile.

Eilish’in açıklaması Türk magazininde de büyük yankı uyandırdı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x