Redmi Buds 5 Pro’nun öne çıkan özellikleri açıklandı

Xiaomi, 29 Kasım’da bir lansman etkinliği düzenleyecek ve bu etkinlikte bir dizi yeni ürün tanıtması bekleniyor. Bu ürünler arasında zaten Çin’in çevrimiçi perakende sitesi JD.com’da 399 yuan (yaklaşık 56 dolar) fiyatla listelenen Redmi Buds 5 Pro da yer alıyor. Resmi duyurudan önce, marka bu kulaklıkların özelliklerini açıkladı.

Redmi Buds 5 Pro, Xiaomi’nin Weibo üzerinden paylaştığı tanıtımlara göre, net tizler için 10mm piezoelektrik seramik tiz hoparlörü ve güçlü baslar için 11mm titanyum kaplamalı dinamik subwoofer içeriyor. Xiaomi, bunların Redmi kulaklıklarında bugüne kadarki en iyi ses kalitesini sunacağını iddia ediyor.

Ancak Redmi Buds 5 Pro‘nun özellikleri bunlarla sınırlı değil. Ayrıca 52dB gürültü engelleme ve 4kHz ultrageniş gürültü azaltma frekans bandına sahip. Dahası, kulaklıkları daha da iyi hale getirmesi beklenen AI uyumlu ayarlama özelliği de bulunuyor.

Redmi Buds 5 Pro’nun öne çıkan özellikleri açıklandı

Şu an için bu yeni kulaklıklar hakkında elimizdeki bilgiler bu kadar. Bu arada, Pro modelinden neler beklenebileceğine dair bir fikir vermesi için daha önce piyasaya sürülen Redmi Buds 5‘in özelliklerine göz atabiliriz.

Redmi Buds 5, 46dB gürültü engelleme özelliği ile dikkat dağıtmayan bir ses deneyimi sunuyor. Şık ve saplı tasarıma sahip olan bu kablosuz kulaklıklar, 40 saat uzatılmış pil ömrü sunuyor ve hızlı şarj desteğiyle minimum bekleme süresi sağlıyor. Bluetooth 5.3 teknolojisi ile stabil ve verimli bir kablosuz bağlantı kuruyor. Bağımsız Akustik Oda, 1.6m Hassas Sarılmış Bobin ve 12.4mm Titanyum Kaplamalı Diyafram gibi ses kalitesini artıran özelliklere sahip bu kulaklıklar, Netease Cloud Music tarafından sertifikalandırılarak yenilikçi ve premium bir ses deneyimi sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x