Yasemin Şefkatli Hamilelik Sürecini Anlattı! İdo Tatlıses’in “Saçı Beyazladı”

2017 yılında tanışıp 2021 yılında dünyaevine giren Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, ikiz bebek heyecanı yaşıyor. Ağustos ayında hamileliğini sosyal medya üzerinden duyuran Yasemin Şefkatli, altı aylık hamile. Oğullarını kucağına almak için gün sayan Şefkatli, katıldığı davette basın mensuplarına hamilelik sürecini anlattı. Bebeklerin doğum tarihi, doğum hazırlıkları, bebeklerin isimleri ve İdo Tatlıses’in babalık sürecindeki halleri hakkında açıklamalar yapan Şefkatli, ‘İdo’nun saçı beyazladı’ dedi. 

İşte, detaylar…

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/cadde/gal…

Altı aylık hamile olan Yasemin Şefkatli, dün katıldığı davette görüntülendi. Şefkatli, basın mensuplarının hamilelikle ilgili sorularına cevap verdi.

Milliyet’in haberine göre ikiz bebeklere hamile olan 31 yaşındaki Yasemin Şefkatli, bebeklerin doğum tarihi, doğum hazırlıkları, İdo Tatlıses’in babalık sürecindeki halleri ve bebeklerin isimleri hakkında açıklamalarda bulundu.

2021 yılında dünyaevine giren Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, Ağustos ayında sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımla ikiz bebekleri olacağını duyurmuşlardı.

Çift sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımda ‘Ailemiz büyüyor diyelim mi o zaman? Sonunda güzel haberi biz de verelim ikizler geliyor.’ ifadelerine yer vermişlerdi.

Kısa zamanda ikizlerin cinsiyeti de belli olmuştu. Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses çiftinin oğulları Ocak ayında dünyaya gelecek.

Annelik heyecanı yaşayan Yasemin Şefkatli, doğumun tarihine ilişkin soruyu ‘Hoca doğum konusunda kesin bir tarih vermiyor, onun için bekliyoruz. Ocak gibi olacak inşallah. Hazırlıklar devam ediyor, eksikleri yavaş yavaş tamamlıyoruz.’ ifadeleriyle yanıtladı.

Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, doğumla ilgili kararı doktorlara bıraktı.

İkiz bebeklerin doğumunda genellikle sezaryen doğum tercih edildiğini hatırlatan güzel anne adayı Yasemin Şefkatli, ‘Gidişata göre karar vereceğiz.’ dedi. Doğumla ilgili kararı doktorun vereceğinin ise altını çizdi.

Babalık heyecanı yaşayan İdo Tatlıses’in saçları beyazladı!

Yasemin Şefkatli, basın mensuplarının ‘İdo babalığa hazır mı?’ sorusuna esprili bir şekilde cevap verdi. İşte, Yasemin Şefkatli’nin o sözleri: 

İdo’nun saçı beyazladı. Benden daha çok yorgun. Bizim için biraz zor bir süreç. İdo da benim gibi çok mutlu ve heyecanlı, bakalım bekliyoruz.

Bebeklerin ismini İdo Tatlıses’in koyduğunu söyleyen Yasemin Şefkatli, isimler konusunda ser verip sır vermedi. Görünen o ki cinsiyetlerinin erkek olduğu bilinen ikiz bebeklerin isimleri sürpriz olacak.

Oğullarının isimlerinin sürpriz olmasını isteyen Yasemin Şefkatli, iki çocuğun onu zorlayıp zorlamayacağı konusunda sorulan soruların ardından basın mensuplarına rica da bulundu. Şefkatli, ‘Her şeyin bir zorluğu var, bir çocuğun da vardır. Yaşayarak göreceğiz. Sizlerin de çocukları vardır, bana anlatın.’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x